עושים ראפ – קורס און ליין למתחילים

בקורס הזה תלמדו את כל מה שצריך כדי להתחיל לכתוב ולבצע ראפ – ולעשות את זה טוב. דרך תרגולים פשוטים ועל גבי המוזיקה שאתם אוהבים, נכתוב את שורות הראפ עד ליצירת בתים, פזמון ובעצם שיר שלם.

כבר כותבים ראפ? מעולה. במהלך הקורס ולכל אורכו ננתח ונלמד למעלה מ-20 ראפרים שונים ונבין איך הם בונים את הפאנצ’ים, חריזה, פלואו וסיפור שלהם כדי לקחת אתכם 10 צעדים קדימה.

הקורס כולל

 • 6 שעות של סרטוני הדרכה סופר-מרוכזים שכוללים את כל מה שצריך לדעת כדי לכתוב ראפ (ולמי שכבר כותב – לקחת אותו 10 צעדים קדימה!)

 • 11 תרגולים של חריזה, פלואו, קצב וטכניקות חשובות נוספות יחד עם הסרטון במהלך הצפייה

 • 17 תרגולים לשיפור עצמי והתקדמות מהירה

 • מענה של סטפר אחת לשבוע על כל התרגולים ששלחתם, כולל קטעי הראפ שתכתבו

 • 3 מדריכים: טיפים לפריסטייל ראפ, טכניקות פלואו מתקדמות ו-5 צעדים לכתיבת כל שיר

 • 4 שיעורי בונוס: איך לעשות באטלים, כלים מתקדמים לפריסטייל ועוד

מחיר מיוחד ולזמן מוגבל! המבצע מסתיים בעוד:

599 ש”ח 199 ש”ח בלבד!

מה נגלה בקורס?

 • איך לכתוב קטעי ראפ מלאי פאנצ’ים, מטאפורות ומסר שאנשים באמת ירצו להקשיב להם

 • לחרוז (ומהר) ולהכניס את המילים שלנו שישבו על הביט

 • לקחת השראה מהראפרים שאנחנו אוהבים וליישם טכניקות מוכרות שהם משתמשים בשירים שלהם אצלנו

 • להעביר את המסר שלנו לעולם על כל קצב ומקצב

 • לקבל את הבסיס שצריך באלתור ראפ (פריסטייל) כדי לעשות את זה מתי שבא לנו, איפה שבא לנו ומול מי שבא לנו

מי מעביר את הקורס?

את הקורס מנחה תמיר סטפר. אם עוד לא שמעתם עליו, אתם כנראה לא מספיק זמן בסצנה. סטפר הוא ראפר במלוא מובן המילה. אין משהו שהוא לא עשה בסצנת ההיפ הופ הישראלית. לצד חומרים מקוריים (מיקסטייפים ואלבום) הוא גם הספיק להופיע מול אלפי אנשים בשנים האחרונות (בין השאר מול 11 אלף איש בהיכל מנורה מבטחים), לקחת חלק באינספור פרויקטים של כתיבת ראפ, להרים במות פתוחות לראפרים צעירים (לצד אורטגה ולוקץ’), להתארח בטלוויזיה וברדיו, לשפוט ולהתחרות בתחרויות ראפ שונות, לאלתר במעגלי ראפ מהצפון עד הדרום ולקדם את תרבות ההיפ הופ בכל דרך אפשרית. גגלו את השם. או גללו לתחתית המסך למידע נוסף.

סטפר שופט בתחרות “דיבור נגוע” בבאטל של 9 מ”מ נגד שון חי כספי

תכנית הקורס

שיעור 1 – היכרות והצגת תוכן הקורס
שיעור 2 – מונחי יסוד וגם.. מה ההבדל בין היפ הופ לראפ?
שיעור 3 – מה צריכים לדעת לפני שמתחילים לכתוב?

מה תקבלו?

צפייה און ליין 24/07

גישה מכל מקום למערכת הלמידה מהמתקדמות בארץ

איכות וידאו וסאונד גבוהות במיוחד

מענה אישי על הקטעים שכתבתם אחת לשבוע

גישה חופשית לקורס לשנה שלמה

האם הקורס מתאים לי?

הקורס מתאים לאנשים ששומעים ראפ ואומרים “בא לי גם!”, בין אם הם לגמרי בתחילת דרכם, או התנסו באומנות ורוצים לקחת אותה 10 צעדים קדימה. הקורס מתאים גם למוזיקאים שרוצים להכניס כתיבת ראפ לתוך השירים שלהם בצורה מקצועית ומלוטשת.

מה קורה אם יש לי שאלה? האם סטפר יעבור על הקטעים שאני כותב/ת?

שאלה אחת הכוונה?! בקורס יש למעלה מ-25 תרגולים – ברור שיהיו שאלות! לרוב השאלות הנפוצות תקבלו תשובה כבר בשיעור או בשיעור שאחריו. לשאלות נוספות ושליחת התרגולים, תקבלו מייל מיוחד שאליו תוכלו לשלוח את הקטעים שכתבתם ותקבלו מענה לפחות אחת לשבוע. בין אם זה תרגיל שעשית או שורות חדשות שכתבת.

האם זה מתאים לאנשים שכבר כותבים או מנוסים בתחום?

כן. מי שכבר יודע לכתוב, יגלה עולם שלם של כלים שלא הכיר בחריזה, פלואו, פאנצ’ים ומסר. מי שמגיע מתחום המוזיקה ורוצה לדעת לכתוב ראפ, ייהנה מהידע הקיים המוזיקלי שכבר יש לו, ויגלה עולם שלם של כתיבה קצבית שלא הכיר.

מחיר מיוחד ולזמן מוגבל!

599 ש”ח 199 ש”ח בלבד!

תמיר סטפר – 15 שנים בסצנת הראפ הישראלית

תמיר סטפר, אחת הדמויות הבולטות בסצנת ההיפ הופ הישראלית הינו ראפר פעיל, אמן במה מנוסה ומקדם את תרבות ההיפ הופ ב-15 שנים האחרונות. סטפר הפיק במות פתוחות לראפרים צעירים, מלמד כתיבת ראפ בסדנאות בכל הארץ, פריסטיילר בחסד ופרפורמר שקשה להתעלם ממנו ברגע שעולה על הבמה, וגם אחרי שיורד ממנה. סטפר הינו מוזיקאי אשר מפיק לעצמו את המוזיקה (את המיקסטייפ הראשון שלו הוציא עוד בשנת 2010 כאשר כולו בהפקתו המלאה), בוגר מכללת BPM במסלול המורחב לסאונד והפקה מוזיקלית (BSP), ביטבוקסר מוכר ואף רקדן ברייקדאנס. חפשו “היפ הופ” במילון וכנראה שהשם שלו יקפוץ לכם. המיקסטייפ השני שלו “כאבי גדילה” שוחרר ב 2019 וכשנה לאחר מכן שחרר גם את אלבום הבכורה “אני צועד” אשר זמין להאזנה בפלטורמות הסטרימינג השונות. בין השאר הופיע גם בערבי “פואטרי סלאם” שיתף פעולה עם “המופע של ויקטור ג’קסון” ואף אירח בהשקות המיקסטייפ הראשונות שלו את אורטגה, טונה, טאבו+ וראפרים נוספים. בין מעגלי ראפ, שיפוט בתחרויות “דיבור נגוע” והשתתפות בבטאלים ועד כתיבת וביצוע חומר מקורי, החליט לבנות קורס שנותן את הכלים לכל ראפר מתחיל (אבל לא רק) לכתוב ולבצע ראפ.

תפריט