המדריך לראפר המתחיל – 5 כלים שיעזרו לכם להתחיל לכתוב כבר עכשיו

יאללה שלח לי את המדריך:
  במדריך תגלו:

  • איך מוצאים חרוזים?

  • איך מכניסים את המשפטים לקצב?

  • איך אני יכול כבר עכשיו להתחיל אשכרה להישמע טוב?

  אתם שמים לב שאתם חדים יותר מהשאר, קולטים את הפאנצ’ים בשירים ונכנסים לקצב בשניה ואז חושבים: “תכל’ס, גם אני יכול לעשות את זה!”

  בין אם ניסיתם לראפרפ בעבר או לא, לזמן מוגבל בלבד, נפתחה האפשרות לקבל את המדריך.

  תמיר סטפר, 15 שנים בסצנת ההיפ הופ הישראלית, הרים במות פתוחות לראפרים צעירים, שפט בתחרות “דיבור נגוע”, הוציא סינגלים לרדיו והופיע מול אלפי אנשים  ריכז עבורכם מדריך קצר, שייתן לכם את הכלים הראשונים שלכם בדרך לכתיבת קטעי הראפ הראשונים שלכם.

  כמה מילים על תמיר סטפר

  תמיר סטפר, אחת הדמויות הבולטות בסצנת ההיפ הופ הישראלית הינו ראפר פעיל, אמן במה מנוסה ומקדם את תרבות ההיפ הופ ב-15 שנים האחרונות. סטפר הפיק במות פתוחות לראפרים צעירים, מלמד כתיבת ראפ בסדנאות בכל הארץ, פריסטיילר בחסד ופרפורמר שקשה להתעלם ממנו ברגע שעולה על הבמה, וגם אחרי שיורד ממנה. סטפר הינו מוזיקאי אשר מפיק לעצמו את המוזיקה (את המיקסטייפ הראשון שלו הוציא עוד בשנת 2010 כאשר כולו בהפקתו המלאה), בוגר מכללת BPM במסלול המורחב לסאונד והפקה מוזיקלית (BSP), ביטבוקסר מוכר ואף רקדן ברייקדאנס. חפשו “היפ הופ” במילון וכנראה שהשם שלו יקפוץ לכם. המיקסטייפ השני שלו “כאבי גדילה” שוחרר ב 2019 וכשנה לאחר מכן שחרר גם את אלבום הבכורה “אני צועד” אשר זמין להאזנה בפלטורמות הסטרימינג השונות. בין השאר הופיע גם בערבי “פואטרי סלאם” שיתף פעולה עם “המופע של ויקטור ג’קסון” ואף אירח בהשקות המיקסטייפ הראשונות שלו את אורטגה, טונה, טאבו+ וראפרים נוספים. בין מעגלי ראפ, שיפוט בתחרויות “דיבור נגוע” והשתתפות בבטאלים ועד כתיבת וביצוע חומר מקורי, החליט לבנות קורס שנותן את הכלים לכל ראפר מתחיל (אבל לא רק) לכתוב ולבצע ראפ.

  תפריט