עקבו אחרי סטפר:

במרכז הבמה, מול קהל משולהב שמריע לו וזז בקצב ההיפ הופ, סטפר שר, רוקד ומופיע עד שהסוכר יורד ומאלץ אותו לשנות את התוכניות. הסרט הדוקומנטרי הקצר “היפו” (גל שגיא, 2018) מספר את סיפורו של תמיר סטפר, אמן במה מוכר ורקדן ברייקדאנס המתמודד כבר 18 שנים עם מחלת סוכרת נעורים.
“היפו” הוקרן עד כה ב-6 פסטיבלי סרטים בינלאומיים:
פסטיבל סרטי הדוקו בנושא מוגבלויות OTR FILM Fest באוהיו, ארה”ב
פסטיבל הסרטים Arte Marie הותיק אשר התקיים זו השנה ה-36 בצרפת
פסטיבל הסרטים Fastminds Neurodiversity Arts Festival באנגליה
פסטיבל הסרטים InShadow – Lisbon ScreenDance Festival בפורטוגל
פסטיבל הסרטים Torino Underground Cinefest באיטליה
אירוע ​Global University Film Awards בהונג קונג
היפו הוא סרט צבעוני ואנרגטי. בדיוק כמו סטפר. עשיר במוזיקה ושמחה המפצים על הקשיים, או אולי בעצם נולדים מתוכם?

אודות מיזם Step Forward

מיזם Step Forward מספק הרצאות, הדרכות וקורסים בנושאים של אומנות, מוזיקה והתפתחות אישית. את המיזם מוביל תמיר “סטפר” קהתי (35), אשר ב-15 השנים האחרונות צבר ידע וניסיון רב בתחומי האומנות וההתפתחות האישית.

הניסיון הבימתי העשיר של סטפר נע בין הופעה בטקס הפתיחה של אליפות הכדורסל הישראלית מול 11 אלף אוהדים ב”היכל מנורה מבטחים” או בכפר האירוויזיון לפני המופע של סטטיק ובנאל, דרך הופעות לקהלים של מאות משתתפים מכל סוגי המגזרים השונים. בין הופעות מצחיקות וחוויותיות עד להרצאות השראה מרגשות, מביא עימו את הסגנון המיוחד, האנרגטי והחיובי ומפגין יכולות במה יוצאות דופן ודרך מיוחדת לתקשר עם הקהל. אין קהל שסטפר לא מצליח לפצח, להרים, להצחיק ולהזיז. מופע ה One Man Show המוזיקלי שלו – “קצב הרחוב” עבר לאחרונה את רף ה-500 הצגות ב-3 השנים האחרונות.

כשמדובר בכתיבה עמוקה ומשמעותית, תוכלו למצוא את סטפר בערבי ה”פואטרי סלאם” או בהצגת “שיימינג” (תאטרון מפגשים) בה משחק ומציגה לתלמידי חטיבה ותיכון ברחבי הארץ. כשמדובר בהרצאות לקהלים בוגרים, תוכלו למצוא אותו בקורסים עסקיים בהם מרצה על שיווק ויצירתיות מחוץ לקופסא, או על העצמה אישית והתגברות על חסמים (תכנית הליווי המצליחה “מאסטר לעסקים”).

בשנים האחרונות הופיע בערוצי התקשורת השונים: חדשות ערוץ 2כתבות בעיתוניםברדיו ומוכר בארץ כאחד המובילים של קהילת ההיפ הופ בישראל. חברת “סטפר הפקות” אחראית על הפקת רקדנים לקליפים של אמנים מוכרים בארץ (טיפקס/גיא מזיג/גלעד שגב), מקדמת מיזמים חברתיים שונים (האגודה לסוכרת נעורים, עמותת “דובוני החלמה”, עמותת “ניצוצות”, קמפיין “מורידים מסכות”) ושמה לעצמה למטרה לשלב את עולם האומנות עם עולם ההתפתחות האישית. סטפר הינו מאסטר NLP עם ידע מעמיק בתחום אותו משלב בהרצאות השונות.

מיזם Step Forward משקף את כל הערכים האלו כדי להעביר בצורה קלילה, מהנה ומתודית כלים שונים של התפתחות אישית ואומנות כדי שלא משנה באיזו נקודה אנחנו, נוכל לקחת את עצמנו אפילו עוד צעד אחד קדימה.

תפריט