מיזם Step Forward הינו בית ספר און ליין שמטרתו לספק קורסים בנושאים של אומנות, מוזיקה והתפתחות אישית. את המיזם מוביל תמיר “סטפר” קהתי (34), אשר ב-15 שנים האחרונות שלו צבר ידע וניסיון רב בתחומי האומנות וההתפתחות האישית.

הניסיון הבימתי העשיר של סטפר נע בין הופעה בטקס הפתיחה של אליפות הכדורסל הישראלית מול 11 אלף אוהדים ב”היכל מנורה מבטחים” דרך הופעות לקהלים של מאות משתתפים מכל סוגי המגזרים השונים. בין הופעות מצחיקות וחוויותיות עד להרצאות השראה מרגשות, מביא עימו את הסגנון המיוחד, האנרגטי והחיובי ומפגין יכולות במה יוצאות דופן ודרך מיוחדת לתקשר עם הקהל. אין קהל שסטפר לא מצליח לפצח, להרים, להצחיק ולהזיז. מופע ה One Man Show המוזיקלי שלו – “קצב הרחוב” עבר לאחרונה את רף ה-500 הצגות ב-3 השנים האחרונות.

כשמדובר בכתיבה עמוקה ומשמעותית, תוכלו למצוא את סטפר בערבי ה”פואטרי סלאם” או בהצגת “שיימינג” (תאטרון מפגשים) בה משחק ומציגה לתלמידי חטיבה ותיכון ברחבי הארץ. כשמדובר בהרצאות לקהלים בוגרים, תוכלו למצוא אותו בקורסים עסקיים בהם מרצה על שיווק ויצירתיות מחוץ לקופסא, או על העצמה אישית והתגברות על חסמים (תכנית הליווי המצליחה “מאסטר לעסקים”).

בשנים האחרונות הופיע בערוצי התקשורת השונים: חדשות ערוץ 2כתבות בעיתוניםברדיו ומוכר בארץ כאחד המובילים של קהילת ההיפ הופ בישראל. חברת “סטפר הפקות” אחראית על הפקת רקדנים לקליפים של אמנים מוכרים בארץ (טיפקס/גיא מזיג/גלעד שגב), מקדמת מיזמים חברתיים שונים (האגודה לסוכרת נעורים, עמותת “דובוני החלמה”, עמותת “ניצוצות”, קמפיין “מורידים מסכות”) ושמה לעצמה למטרה לשלב את עולם האומנות עם עולם ההתפתחות האישית. מיזם Step Forward משקף את כל הערכים האלו ומאמין שאם לומדים בצורה מתודית, קלילה ומהנה, אפשר באמת לקחת את עצמנו צעד אחד קדימה.

תפריט